• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Alüminyum Kasalı Kapı

Image

Alüminyum Kasalı Kapı

 

Alüminyumun şık ve dinamik görüntüsünü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirmekle birlikte, aynı zamanda farklı birer görüntü kimliği kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvar kalınlıklarına göre ayarlanabilir alüminyum kasalı Kapı -pervazı sistemlerinde boya olarak, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, doğal kaplama, cam veya asrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilen RAL renginde boyanabilmektedir. 

 

İnce ve zarif  Alüminyum Kasalı Kapı çerçeveler ile çevrelenmiş cam kanatlar, hem transparan yüzeyler elde etmenin avantajını hem de kapıları hafifletip modern bir dekorasyon öresine çevirmenin keyfini sunuyor. Tasarımda ön planda olan ince alüminyum çerçeve ve kasa-pervaz profili doğal ahşap ile kaplanarak yenilikçi sonuçlar ortaya koyabiliyor. Lamine cam arası tül kumaş ve dekoratif kağıt uygulamaları ise kapılara ve dolayısıyla mekanlara kişisellik katan bir diğer özellik.

 

 Ayarlı Kasa Alüminyum Kapılar


Sağlık, Eğitim, Turizm, Sanayi, Sauna, Buhar Odası, Mağazacılık ve ofisler gibi yoğun kullanımın gerçekleştiği ortamlarda, onlarca yıl boyunca ilk günkü duruşu ve işlevselliğini koruyacak özel tasarım ve detaylara sahip olan Trakya Cam Dekorasyon; Ayarlı Alüminyum  Kasa Alüminyum Kapı, Ayarlı Alüminyum  Kasa Ahşap Kapı  ve Bölme Panel sistemleri; özel alaşımlı profiller ile darbe mukavemeti ve estetik dış yüzey görünümünü en üst düzeyde sağlar.

 

Özel alaşımlı kasalarımız darbelere ve çizişmelerle karsı ahşap kasaya göre 3 kat daha dayanıklıdır.

Endüstriyel üretimi sayesinde, ileride hasar görerek değişime ihtiyaç duyan herhangi bir parçanın, geçmişe dönük üretim takibi yapılarak, aynı ölçüde yeniden üretimi ve montaj kolaylığı sayesinde parça değişimi mümkündür.

Demontaj imkanı sağlar. Aynı ürünün defalarca sökülüp yeniden montaj yapılması durumunda ilk günkü görünümünü korur.

Trakya Cam Dekorasyon; Alüminyum kasa, yerine bir kez sağlam olarak monte edildikten sonra malzemesi çalışmaz, dönme yapmaz. Stabilizedir ve ısı değişimlerine karşı yüksek oranda dayanıklıdır.

Montaj tekniği, uygulama yerinde kesim gerektirmediği için toz, talaş, gürültü, vb. kirliliği yaratmaz. Diğer inşaat disiplinlerine negatif etki etmez, ortamdaki düzeni bozmaz.

Zemin, duvar, tavan, süpürgelik ilişkileri proje aşamasında belirlendiği için iş programında zamanlama sorunu yaşatmaz.

Üretimi ve montajı seridir, zaman kazandırır.

Kullanılan malzemelerin tamamına yakını %100 geri dönüştürülebilir doğal malzemelerdir.

 

Ayarlı Kasa Kapı Modellerimiz


 Ayarlı Alüminyum Kasa Cam Kapılar

 Ayarlı Alüminyum Kasa Alüminyum Kapılar

 Ayarlı Alüminyum Kasa Ahşap Kapılar