• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
 • info@trakyacamdekorasyon.com
 • Alüminyum Vitrin Cephe Sistemleri

  Image

   

  AlüminyumVitrin Cephe Sistemleri

   

  Alüminyum Vitrin Cam Sistemlerimiz ile estetik, sağlamlık ve güvenliği ön planda tutaraksizler için en iyi Vitrin Cam Cephe Sistemini tasarlıyoruz. Estetik ve teknik beğenilerimizin bir arada karşılandığı, yüksek açıklıklara uygun, ısıyalıtımsız, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama ve vitrin sistemidir. Alüminyum Vitrin Sistemleri konusundafirmamız ile irtibata geçin sizin için en uygun sistemi birlikte tasarlayalım. 


  Vitrin camlarını istenilen ölçü, ebat ve kalınlıkta değiştiriyoruz. Gelişmekteolan sanayi faaliyetleri neticesinde yapılan inşaat öncesi ve sonrası dönemderastladığımız, doğrama denince ilk akla gelen alüminyum, hayatımızın teknik vemimari alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Etrafımıza baktığımızda her köşebucakta farkına her zaman varmasak da görmekte olduğumuz yapıların birçoğu buelementin dönüştürülmüş halinden oluşmaktadır. Örnek verecek olursak cangüvenliğini sağlamak adına yaptırdığımız korkulukların büyük kısmı alüminyumdoğrama malzemelerden oluşmaktadır. 


  Gerek çevre dostu oluşu gerek işlevselliğiyönünden tüketiciyi üzmeyen bu sanayi ürünü hayatımızda birçok alanda sorunsuzbir kullanıma vesile olduğundan bizlerin de vazgeçilmezi konumuna gelmiştir.Günümüz şartlarında mevsimsel hava değişimlerinden ikamet ettiğiniz yerde Alüminyum Vitrin Cam Cephe Sistemleri kaplaması olsun kapı pencereler olsun korunmak için başka alternatiflerinizolsa da en doğru seçimin alüminyum doğrama olduğu aşikârdır. Yenilenebilir biryapıda olması nedeniyle çevre kirliliğinin de önüne geçen bu ürününyakınlarımızda anbean olması yararımızadır. Isı yalıtımı yönüyle de bizlerizora sokmayan şekillendirilmesi ve uyum sağlaması da uzman kişileri açısındanoldukça zahmetsizdir. Bakırla kıyaslandığında fazla bulunabilmesi, işlenipüretimde kullanılması ve fiyatının oldukça uygun olması nedenleriyle oldukçaistikrarlı bir tablo çizdiğini göreceksiniz. Zira işin detayına baktığımızda dateknolojik faaliyetler sonucu evrime uğrayan, çağdaş yapılanmayı esirgemedenicra eden güven odaklı bir elementin getirisidir.


  Dışarıdan bakıldığında camlar bir çerçeve içersinde gibi görünür. Silikon cephedekinden farkı bu camlar üzerine gelen alüminyum profillerin kapak gibi görünmesidir. Cephede kanat açılmak istendiğinde özel dizayn profillerle dışardan algılanamayacak şekılde gizli kanat uygulaması gercekleştirilir. Düz, yuvarlak ve badem şeklindeki kapak seçenekleriyle binanıza ayrı bir renk getirir. Taşıyıcı sistemin kondens kanallari sayesinde olusacak yoğuşma ve yagmur sularını sistem dışına atmaktadır. Taşıyıcı sistemi 2 mm ve 1.7 mm et kalınlığı olan mulyon ve transom profillerine sahip sistemimiz 35 mm.’ den 195 mm.’ ye kadar geniş ürün çeşitliliğiyle üretilmektedir. Optimum statik değerler sağlanabilmektedir. Tüm bağlantı profilleri ve diger tüm profiller ortak kullanılmakta olup uygulayıcı için büyük bir stok avantajı sağlamaktadır.