• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Ara Bölme

Image

Ara Bölme Sistemleri

Ara bölme fiyatları daha modern ofislerde kullanılan ara bölme sistemleri çoğunlukta yarım ara bölme veya yatay ara bölme fiyatları olarak verilmektedir. Ara bölme fiyatları detaylı bilgi için bizden yardım alabilirsiniz.

 

Açık ofis olarak kullanılacak alanlarda optimum personel yerleşiminin yanısıra , ısıtma , soğutma ve ışıklandırma gibi gereksinimler bir arada karşılanarak  maliyet tasarrufu sağlanmaktadır.

  Ara Ofis Bölme Sistemlerinde Cam , Suntalam , Mdflam , kumaş kaplama malzemelerini istenen kombinasyonlarda Ara Bölme Sistemlerimizde uygulama imkanı sunmaktayız . Zemine herhangi bir montaj yapmadan Ara Bölme sistemimizin ayakta durabilmesini sağlayan özel ayak sistemi ile yer değişiklikleri veya şekilsel değişiklikler daha kısa zamanda ve sıfır zemin tamiratı ile gerçekleşmektedir.

  Modern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah,prestijli ve çalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasının işlediği ofis ortamları modüler Ara Bölme sistemlerimizle mümkün hale gelmektedir.