• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Tam Camlı Ofis Bölme

Image

Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri 

Oluşturan Tam Camlı Ofis Bölme alanları mevcut yapıyı daha verimli kullanmanızı sağlar. Ayı zamanda taşıyıcı niteliğe sahip olmaması ek bir getirmez. Günümüzde Ofis tasarımları genellikle duvar yerine cam  ofis bölmeleri ile dizayn edilmektedir. Bu pratik uygulama kurulum aşamasında da kolaylıklar sunar. Montaj sırasında mevcut zemine zarar gelmez. Tam Camlı Bölme Sistemlerinin ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayıcı özellikleri de bulunabilmektedir. Anti stres ve anti bakteriyel özellikleri bulunan cam ofis bölmeleri, ofis içerisinde çalışma performansını olumlu yönde etkiler. Bu sistemler kurulum sağladıkları alanda kurumsal bir görünüm yaratırlar. Bu nedenle ofis alanlarında kullanım oranları fazladır.

 

Ofiste tasarım değişikliği gerçekleştirmek ya da yeni bir ofis oluşturmak adına cam bölme sistemleri, kullanabileceğiniz etkin seçimler içerisinde olacaktır. Seçim yaparken ofis tasarımına ve mobilyalarına dikkat etmek son aşamada daha iyi bir tasarım elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Trakya Cam Dekorasyon olarak; iç mimari, dekorasyon ve ofis bölme sistemleri ile alakalı projelerde profesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis alanınız için en uygun tasarımlı cam ofis bölmeleri ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


 Şeffaf Ofis Bölme Dekorasyonu


Tam Camlı Bölme: Cam bölme sistemleri arasında en şeffaf daha az profil kullanılan yatayda profil olmayan tavana kadar camlı bölme sistemidir. Bu sistem genellikle dar ofislerde veya büyük ofislerde yönetici tarafından bütün çalışanları takip etmek için veya şeffaf bir ofis oluşturmak için kullanılır. Tam camlı bölme sisteminin iki çeşidi vardır bunlardan en çok tercih edileni yerden tavana kadar cam olan s line cam cama bölme sistemidir. Bu sistemde sadece yerde ve tavanda profil kullanılır diğer yerlerde alüminyum yoktur cam cama birleşmesi 1,2mm kalınlığında bantlarla yapılır. Sistemde kapı kasası haricinde alüminyum profil kullanılmaz sade ve şık bir görüntüsü vardır camlar şeffaftır dilerseniz camlara film yada logo uygulaması yada birim adını camın üstüne işleyebilirsiniz.

 

Bu cam bölme sistemi tamamen Trakya Cam Dekorasyon'un patentli üzerine kayıtlıdır. Bu sistemde montaj yapılırken öncelikle lazer ile yer ile tavan arasına eşit mesafelerde alüminyum profili dönülür alüminyum bölme duvar sisteminin kalınlığı 2 cm geçmez dilerseniz alçıpan tavan içine gizli olarak yapılabilir. Alt ve üst çıtalar dönüldükten sonra net olarak cam ölçüleri alınır müşteri isteğine göre 4+4 lamine yada 5+5 lamine camlar sipariş verilir. Ardından gelen camlar ile Tam Camlı bölme duvar montajına başlanır özel ölçülerdeki camlar tek tek çıta içine konularak özel lazer ile teraziye alınır,diğer cam koyulmadan 1,2mm kalınlığındaki cam bandı cama yapıştırılır ve diğer cam ona sıkıca yapıştırılır böylelikle tüm camlar takıldıktan sonra cam kapı veya ahşap kapılar takılarak montajı bitirmiş oluruz Sline cam bölme sistemi bu şekilde tavana kadar bitirilmiş olur bu sistem s line Tam Camlı sistemidir.