Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Dolu Ahşap Bölme Sistemleri

Dolu Ahşap Ofis Cam Bölme sistemi, tamamen kapalı alanlar yaratmak için kullanılır. Bu sistem, kapalı oda şeklinde bölme kullanmak isteyen firmalar için idealdir. Tamamen kapalı alanlar oluşturmak için kullanılan dolu ahşap ofis bölme sistemleri, yüksek kaliteli malzemeler ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile estetik ve fonksiyonellik sunar.

Ahşap Bölme Fiyatlandırma

Ürünlerimiz düşük fiyatına rağmen, bölmelerin kalitesi sürekli olarak üst seviyelerde kalmaktadır. Ofis bölme fiyatları hakkında sıkça sorulan “Neden ofis bölme fiyatları bu kadar yüksek?” sorusuna tek bir cevabımız var: Ürünlerimiz kendi fabrikamızda toplanır ve montaj yapılır. Bu, maliyetleri kontrol altında tutmamızı ve kaliteyi sürekli olarak yüksek seviyede tutmamızı sağlar.

Dolu Ahşap Ofis Bölme Sistemlerinin Özellikleri

  • Çok Yönlülük: Nesnenin kendisine doğrudan monte edilebilen çok yönlü yapıya sahiptir. Dolum çeşitlendirilmiş varyasyonları ve çeşitli tasarımlarla alüminyum profillerden bölmeler yapılabilir.
  • Çeşitli Tasarım Seçenekleri: Ofis bölme sistemi, kapalı, kombine, tekli ve çift camlı olarak sunulmaktadır. Buzlu camlar ve jaluziler gibi seçenekler mevcuttur.
  • Yüksek Performans: Bölmenin izin verilen maksimum yüksekliği 6 metreye kadar olabilir. Daha hafif ve ince bölümler de sunulabilir.
  • Ekonomik Çözümler: İnce profilden yapılan cam bölmeler daha az maliyetlidir.

Ahşap Bölme Fiyat Hesaplama

Dolu ahşap ofis bölme ve dolu ofis bölme fiyatlarını hesaplamak hızlı ve kolay bir iştir. Mevcut ofisinizin bölme yapılacak alanında eni ve boyu çarpımı sonrasında ortaya çıkan metrekare (m²) birimidir. Bu m² birimini Trakya Cam Dekorasyon'a bildirip ahşap ofis bölme fiyatını alabilirsiniz. Kesin fiyat, ofisinizin ziyaret edilerek daha net bir şekilde hesaplanması ile elde edilir.

Örnek Fiyat Hesaplama:

  • Ofisinizde 4 metre eninde ve 2,5 metre boyunda bir cam ofis bölme ihtiyacınız var.
  • Ayrıca 1 adet ahşap ve cam bölme kapısı eklemek istiyorsunuz.
  • Eni: 4 Metre x Boyu: 2,5 Metre = 10 m²

Toplam 10 m² cam veya ahşap dolu ofis bölmeye ihtiyacınız var. Ayrıca bir adet cam kapı hesaplanırken:

  • 10 m² x Cam ofis bölme metrekare fiyatı + cam kapı fiyatı = Toplam cam ofis bölme fiyatı

Bu hesaplama, ofisinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir fiyat sunacaktır. Ayrıntılı bilgi ve kesin fiyat teklifi için Trakya Cam Dekorasyon ile iletişime geçebilirsiniz.