• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Ahşap Ofis Bölme

Image

Ahşap Ofis Bölme

 

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri Hem çalışanların hem de yöneticilerin motivasyonunun sağlanması ve verimli çalışabilmeleri için ofis tasarımı çok önemlidir. Ofisler çalışanların daha rahat çalışabilmesi için dikkatle dekore edilmelidir. Pratik Kullanım. Ahşap ofis bölme sistemi, ofisi tek parça görünümünden kurtarıp, ofise pratik bir kullanım alanı sağlar. Aynı ofiste çalışan farklı departmanların daha rahat ve pratik çalışabilmeleri için oldukça uygun olan ahşap sistemler, açık ofis sistemlerinin karmaşasına karşı üretilmiş olan en güzel çözümlerden biridir. Renk Detayı. Ahşap ofis bölme işlemlerinde belirleyici olan bir özellik olarak ahşabın rengi diyebiliriz. Açık renk, koyu renk veya tik ağacı rengi kullanılabilir. Bunların yanı sıra yapılan ahşap bölmelerde cam detayının kullanılması ofislere hem modern hem de klasik bir hava katmış olur. Bu şekilde ofisler hem cam bölmenin yüksek ışık geçirgenliği sayesinde geniş ve ferah bir görünüm kazanırlar hem de çalışanlar ahşabın nostaljik tarzı ile çalışmanın keyfine varmış olurlar. 

 

Ofis veye evler adına Ahşap Ofis Bölme sistemlerimiz ve sade şık olan Ofis Bölme sistemi genellikle Alüminyum Çerçeveli el oksal adını verdiğimiz mat gri profillerden oluşmaktadır. 

 

Ofis Bölme İşlemi Nasıl Yapılır ?

 

Alüminyum taşıyıcılı konstrüksiyon profillerimiz arasında oluşturduğumuz altı dolu çift camlı bölme duvar birleşiminden oluşmaktadır. Bütün bölme işlemi konstrüksiyon 8mm kalınlığında özel Ofis Bölme sistem profillerimiz'den oluşmaktadır. Profillerimiz 23 mikron kalınlığında olup elektrostatik boyalıdır.

 

Ofisinizi daha kullanışlı ve daha sistematik hale getirmek sizin de isteğiniz olabilir. Trakya Cam Dekorasyon firmamız, cam bölme duvar sistemleri, ahşap bölme duvar sistemleri, seperatör ofis bölme sistemleri, fugalı ofis bölme sistemleri, cam cama ofis bölme sistemleri, jalûzi ofis bölme sistemlerini ve modüler bölme duvar sistemlerini sizlere hizmete sunmaktadır.


Ahşap Cam Ofis Bölme SistemleriGeniş alana sahip ofisinizde daha özgün ve daha düzenli çalışma ortamı istiyorsanız, Trakya Cam Dekorasyon cam ofis bölme sistemleri sizin için uygun olacaktır. En iyi ofis bölme profilleri kullanan firmamız, dayanıklı ve kullanışlı aynı zamanda müşterisi için uygun maliyetli işler yapmaktadır.

Firmamız Ahşap Cam Ofis Bölme sisteminde sizlere iki farklı seçenek sunar; isterseniz ofisinizi cam profillerle bölme işlemi yaparken şeffaf cam profiller kullanır, isterseniz buzlu cam profiller kullanır.

Cam profillerin ofislerde tercih edilmesinin bir diğer sebebi, mekânı daha derin daha geniş daha açık göstermesidir. Ofis çalışanlarınızın kapalı kutularda çalışmasını istemezsiniz 


Ahşap Ofis Bölme Sistemleri


Ofislerin çalışanlarınızın verimli çalışabilmesi için oldukça önemlidir. İyi dekore edilmeli çalışanların konforu ön planda tutulmalıdır. Şık sıcak, samimi ve doğal görünümüyle ofis çalışanlarınıza en iyi seviyede konforu sunmaktadır aynı zamanda ofisinizin daha düzenli ve daha toplu görünmesini sağlayacaktır. Trakya Cam Dekorasyon firmamız ahşap bölme sistemlerinde müşterinin isteği üzerine ahşabın her rengini çalışmaktadır. Temizliği çok kolay gerçekleşen ve toplandığında daha kirli görünmeyen pratik kullanımlı Ahşap Cam Ofis Bölme sistemi için firmamıza başvurabilirsiniz.

.