• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Ahşap Ofis Bölme

Image

Ahşap Ofis\r\nBölme

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri Hem çalışanların hem de yöneticilerin\r\nmotivasyonunun sağlanması ve verimli çalışabilmeleri için ofis tasarımı çok\r\nönemlidir. Ofisler çalışanların daha rahat çalışabilmesi için dikkatle dekore\r\nedilmelidir. Pratik Kullanım. Ahşap ofis bölme sistemi, ofisi tek parça\r\ngörünümünden kurtarıp, ofise pratik bir kullanım alanı sağlar. Aynı ofiste\r\nçalışan farklı departmanların daha rahat ve pratik çalışabilmeleri için oldukça\r\nuygun olan ahşap sistemler, açık ofis sistemlerinin karmaşasına karşı üretilmiş\r\nolan en güzel çözümlerden biridir. Renk Detayı. Ahşap ofis bölme işlemlerinde\r\nbelirleyici olan bir özellik olarak ahşabın rengi diyebiliriz. Açık renk, koyu\r\nrenk veya tik ağacı rengi kullanılabilir. Bunların yanı sıra yapılan ahşap\r\nbölmelerde cam detayının kullanılması ofislere hem modern hem de klasik bir\r\nhava katmış olur. Bu şekilde ofisler hem cam bölmenin yüksek ışık geçirgenliği\r\nsayesinde geniş ve ferah bir görünüm kazanırlar hem de çalışanlar ahşabın nostaljik\r\ntarzı ile çalışmanın keyfine varmış olurlar. 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Ofis veye evler adına Ahşap Ofis Bölme sistemlerimiz ve sade şık olan Ofis\r\nBölme sistemi genellikle Alüminyum Çerçeveli el oksal adını verdiğimiz mat\r\ngri profillerden oluşmaktadır. 

\r\n\r\n\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Ofis Bölme\r\nİşlemi Nasıl Yapılır ?

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Alüminyum taşıyıcılı konstrüksiyon profillerimiz arasında oluşturduğumuz\r\naltı dolu çift camlı bölme duvar birleşiminden oluşmaktadır. Bütün bölme işlemi\r\nkonstrüksiyon 8mm kalınlığında özel Ofis Bölme sistem profillerimiz'den\r\noluşmaktadır. Profillerimiz 23 mikron kalınlığında olup elektrostatik boyalıdır.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Ofisinizi daha kullanışlı ve daha sistematik hale getirmek sizin de\r\nisteğiniz olabilir. Trakya Cam Dekorasyon firmamız, cam bölme duvar sistemleri,\r\nahşap bölme duvar sistemleri, seperatör ofis bölme sistemleri, fugalı ofis\r\nbölme sistemleri, cam cama ofis bölme sistemleri, jalûzi ofis bölme\r\nsistemlerini ve modüler bölme duvar sistemlerini sizlere hizmete sunmaktadır.

\r\n\r\n


Ahşap Cam\r\nOfis Bölme Sistemleri\r\n\r\n

Geniş alana sahip ofisinizde daha özgün ve daha düzenli çalışma ortamı\r\nistiyorsanız, Trakya Cam Dekorasyon cam ofis bölme sistemleri sizin için uygun\r\nolacaktır. En iyi ofis bölme profilleri kullanan firmamız, dayanıklı ve\r\nkullanışlı aynı zamanda müşterisi için uygun maliyetli işler yapmaktadır.

\r\n\r\n

Firmamız Ahşap Cam Ofis Bölme sisteminde sizlere iki farklı seçenek sunar;\r\nisterseniz ofisinizi cam profillerle bölme işlemi yaparken şeffaf cam profiller\r\nkullanır, isterseniz buzlu cam profiller kullanır.

\r\n\r\n

Cam profillerin ofislerde tercih edilmesinin bir diğer sebebi, mekânı daha\r\nderin daha geniş daha açık göstermesidir. Ofis çalışanlarınızın kapalı\r\nkutularda çalışmasını istemezsiniz 

\r\n\r\n


Ahşap Ofis\r\nBölme Sistemleri


\r\n\r\n

Ofislerin çalışanlarınızın verimli çalışabilmesi için oldukça önemlidir.\r\nİyi dekore edilmeli çalışanların konforu ön planda tutulmalıdır. Şık sıcak,\r\nsamimi ve doğal görünümüyle ofis çalışanlarınıza en iyi seviyede konforu\r\nsunmaktadır aynı zamanda ofisinizin daha düzenli ve daha toplu görünmesini\r\nsağlayacaktır. Trakya Cam Dekorasyon firmamız ahşap bölme sistemlerinde\r\nmüşterinin isteği üzerine ahşabın her rengini çalışmaktadır. Temizliği çok\r\nkolay gerçekleşen ve toplandığında daha kirli görünmeyen pratik kullanımlı\r\nAhşap Cam Ofis Bölme sistemi için firmamıza başvurabilirsiniz.

\r\n\r\n\r\n\r\n

.


\r\n