Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Ahşap Ofis Bölme

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri, hem çalışanların hem de yöneticilerin motivasyonunu sağlamak ve verimli çalışabilmeleri için ofis tasarımının önemini vurgular. Ofisler, çalışanların daha rahat çalışabilmesi için dikkatle dekore edilmelidir. Pratik kullanım sunan ahşap ofis bölme sistemi, ofisi tek parça görünümünden kurtarıp, ofise pratik bir kullanım alanı sağlar. Aynı ofiste çalışan farklı departmanların daha rahat ve pratik çalışabilmeleri için oldukça uygun olan ahşap sistemler, açık ofis sistemlerinin karmaşasına karşı üretilmiş en güzel çözümlerden biridir.

Renk Detayı: Ahşap ofis bölme işlemlerinde belirleyici bir özellik olarak ahşabın rengi önemlidir. Açık renk, koyu renk veya tik ağacı rengi kullanılabilir. Bunların yanı sıra, yapılan ahşap bölmelerde cam detayının kullanılması, ofislere hem modern hem de klasik bir hava katar. Bu şekilde, ofisler hem cam bölmenin yüksek ışık geçirgenliği sayesinde geniş ve ferah bir görünüm kazanır hem de çalışanlar ahşabın nostaljik tarzıyla çalışmanın keyfine varır.

Ofis veya evler için sunduğumuz Ahşap Ofis Bölme sistemlerimiz ve sade, şık olan ofis bölme sistemi genellikle Alüminyum Çerçeveli el oksal adını verdiğimiz mat gri profillerden oluşmaktadır.

Ofis Bölme İşlemi Nasıl Yapılır?

Alüminyum taşıyıcılı konstrüksiyon profillerimiz arasında oluşturduğumuz, altı dolu çift camlı bölme duvar birleşiminden oluşur. Bütün bölme işlemi, 8mm kalınlığında özel ofis bölme sistem profillerimizden oluşmaktadır. Profillerimiz 23 mikron kalınlığında olup elektrostatik boyalıdır.

Ofisinizi daha kullanışlı ve daha sistematik hale getirmek istiyorsanız, Trakya Cam Dekorasyon firmamız; cam bölme duvar sistemleri, ahşap bölme duvar sistemleri, seperatör ofis bölme sistemleri, fugalı ofis bölme sistemleri, cam cama ofis bölme sistemleri, jalûzi ofis bölme sistemlerini ve modüler bölme duvar sistemlerini hizmetinize sunmaktadır.

Ahşap Cam Ofis Bölme Sistemleri

Geniş alana sahip ofisinizde daha özgün ve daha düzenli çalışma ortamı istiyorsanız, Trakya Cam Dekorasyon'un cam ofis bölme sistemleri sizin için uygun olacaktır. En iyi ofis bölme profillerini kullanan firmamız, dayanıklı ve kullanışlı, aynı zamanda müşterisi için uygun maliyetli işler yapmaktadır.

Firmamız, ahşap cam ofis bölme sisteminde sizlere iki farklı seçenek sunar; isterseniz ofisinizi cam profillerle bölme işlemi yaparken şeffaf cam profiller kullanır, isterseniz buzlu cam profiller kullanır. Cam profillerin ofislerde tercih edilmesinin bir diğer sebebi, mekânı daha derin, geniş ve açık göstermesidir. Ofis çalışanlarınızın kapalı kutularda çalışmasını istemezsiniz.

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerin, çalışanlarınızın verimli çalışabilmesi için oldukça önemlidir. İyi dekore edilmeli ve çalışanların konforu ön planda tutulmalıdır. Şık, sıcak, samimi ve doğal görünümüyle ofis çalışanlarınıza en iyi seviyede konfor sunmakta, aynı zamanda ofisinizin daha düzenli ve daha toplu görünmesini sağlamaktadır. Trakya Cam Dekorasyon firmamız, ahşap bölme sistemlerinde müşterinin isteği üzerine ahşabın her rengini çalışmaktadır. Temizliği çok kolay gerçekleşen ve toplandığında daha kirli görünmeyen pratik kullanımlı Ahşap Cam Ofis Bölme sistemi için firmamıza başvurabilirsiniz.