• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Dolu Ahşap Bölme Sistemleri

Image

Dolu ahşap\r\nbölme

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Bu Dolu Ahşap Ofis Cam Bölme sistemi tamamı ile kapalı alanlar yaratmak için kullanılır. Bu oda bölme\r\nduvar sistemini kullanan firmalar kapalı oda şeklinde bölme kullanmak\r\nisterlerse tam olarak bu sistem kullanılır.

\r\n\r\n

Ahşap Bölme Fiyatlandırma 

\r\n\r\n

Ürünlerimizin\r\ndüşük fiyatına rağmen, bölmelerin kalitesi sürekli olarak üst seviyelerde kalmaktadır.\r\nMuhtemelen bir sorunuz olacaktır: “Neden ofis bölme fiyatları bu kadar yüksek ?”\r\nBu soruya tek bir cevapımız var kendi ürünlerimiz kendi fabrikamızda toplanır\r\nve montaj yapılır.

\r\n\r\n

Dolu Ahşap Ofis Bölme Sistemleri, nesnenin kendisine doğrudan monte edilmesiyle elde edilebilen çok\r\nyönlülüğü ile karakteristiğidir. Dolum çeşitlendirilmiş varyasyonları ve ayrıca\r\nçeşitli tasarımlarla alüminyum profillerden bölmeler yapılır.

\r\n\r\n

Ofis Bölme Sistemi, kapalı, kombine, tekli ve çift camlıdır, bununla birlikte buzlu\r\ncamlar ve jaluziler bulunur. Bölmenin izin verilen maksimum yüksekliği 6\r\nmetreye kadar olabilir. Ayrıca, müşterilerimize daha hafif ve daha ince\r\nbölümler sunabiliriz Bu cam bölmeler daha ince bir profilden yapılmıştır ve bu\r\nnedenle ofis bölmenin maliyeti daha azdır.

Dolu Ahşap ofis bölme ve Dolu Ofis Bölme fiyatları hesaplamak aslında hızlı ve çokta zor olmayan bir iştir. Mevcut\r\nofisinizin bölme yapılacak alanında eni ve boyu çarpımı sonrasında ortaya\r\nçıkan m2 birimidir. Bu m2 birimini  Dolu Ahşap ofis bölme sistemi veya Dolu Ofis Bölme firması olan Trakya Cam Dekorasyon'a bildirip Ahşap Ofis Bölme fiyatını alabilirsiniz. Sizin\r\nbildirdiğiniz m2 ile size bir cam bölme fiyatı verilecektir fakat kesin\r\nfiyat bizlerin sizin ofisinizi ziyaret ederek daha net bir Dolu Ara Bölme fiyatı\r\nalabilirsiniz. Yinede sizler için kısaca cam bölme fiyatı nasıl hesaplanır cam\r\nofis bölme fiyatı hesaplamayı bir örnek olarak sizlere sunalım.

Örneğin Ofisinizde: eni 4 metre boyu 2,5 metre bir cam ofis bölme ihtiyacınız var\r\nayrıca buna 1 adet Ahşap ve Cam Bölmeye ihtiyacınız var buna göre

Eni: 4\r\nMetre x Boyu: 2,5 Metre = 10m2

Ofisinizde\r\ntoplam 10m2 Cam veya Ahşap Dolu Ofis Bölmeye ihtiyacınız var ayrıca bir adet cam kapı bunu\r\nhesaplarken:

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n10m2 x Cam ofis bölme metrekare fiyatı + cam kapı fiyatı = Toplam\r\ncam ofis bölme fiyatı sonuçu elde etmenizde yardımcı olucaktır.


\r\n