Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Ofis Bölme Sistemi

Günümüz şartlarında ofis bölme sistemleri, ofislerin estetik ve fonksiyonel bir görünüme sahip olması için son derece önemlidir. Ofis bölme sistemlerinin kullanımı arttıkça, ofislerde estetik ve işlevselliği bir arada sağlamak daha kolay hale gelmiştir. Ürünlerimizin düşük fiyatlarına rağmen, bölmelerin kalitesi sürekli olarak yüksek kalmaktadır. Bunun nedeni, kendi ürünlerimizi kendi fabrikamızda üretip monte etmemizdir.

Cam Ofis Bölme Sistemleri

Cam ofis bölümleri, doğrudan monte edilebilen çok yönlülükleri ile dikkat çeker. Alüminyum profillerle desteklenmiş, çeşitli tasarımlar ve dolum varyasyonları sunan cam bölmeler, modern ofis tasarımlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu sistemler, mevcut yapıyı daha verimli kullanmanızı sağlar ve taşıyıcı nitelikte olmaları nedeniyle ek bir destek gerektirmez. Ofis tasarımlarında duvar yerine cam bölme sistemleri tercih edilerek, estetik ve fonksiyonel çözümler sunulmaktadır. Ses ve ısı yalıtımı sağlayan bu bölmeler, kullanıcıların daha iyi yaşam koşullarına sahip olmasını sağlar.

Alüminyum Bölme Sistemi

Cam ve alüminyum bölme sistemleri, ofis bölme işlemlerinde verimli ve estetik çözümler sunar. Alüminyum ve cam kombinasyonları, modern ofis ortamlarında yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, kontrplak veya ahşap ofis bölme sistemleri de kullanılabilir. Bu sistemler, kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre seçilebilir.

Ofis İçi Bölme Sistemleri

Alüminyum doğrama ile estetik ve pratik kullanımlı ofisler yaratabilirsiniz. Ofis içi bölme sistemleri konusunda rakipsiz konumda olan firmamız, tasarım ve imalat süreçlerini entegre şekilde yürütmektedir. Proje odaklı tasarım, imalat, satış ve montaj hizmetlerimiz, titizlikle planlanmakta ve uygulanmaktadır. Keşif hizmeti sırasında ofis alanının en ve boy ölçüleri belirlenir ve mimarlarımız tarafından milimetrik ölçüler alınarak, montaj sırasında olası problemlerin önüne geçilir.

Cam Cama Bölme Sistem Özellikleri

  • Kalınlık: 45 mm alüminyum tavan, duvar ve zemin profilleri.
  • Cam Birleşim: Özel üretilmiş şeffaf PVC plastik veya alüminyum derz profili kullanılır.
  • UV Dayanımı: Çift taraflı 1mm UV dayanımı yüksek şeffaf VHB bant ile sağlanır.
  • Modül Ebatları: Mimari tasarım konseptine bağlı özel en ve boyda üniteler.
  • Konstrüksiyon: Tavan; 45x45 U profil, zemin ve duvar bitimlerinde üç parçadan oluşan ve 45x45 bütünlüğünü sağlayan alüminyum taşıyıcı profiller.
  • Camlı Ünite: 10 mm veya 12 mm temperli veya lamine cam.
  • Dolu Panel: Panel yan, alt, üst ve askı profillerinden oluşan çerçevenin standart ölçülerde tasarlanmış kanallarına; 4 mm kompozit panel veya 8 mm laminat, doğal ahşap uygulanarak elde edilebilir. Elektrik ve bilgisayar ağ kabloları geçişine olanak sağlayan ve yüzeylerine priz, anahtar, ağ bağlantı ürünleri bağlanabilen kablo kanal profili mevcuttur. Dolu panele; raf, dolap, askı gibi hayatı kolaylaştıran özellikler eklenebilir.

Trakya Cam Dekorasyon olarak, ofis içi bölme sistemleri ile alakalı projelerde profesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis alanınız için en uygun tasarımlı cam ofis bölmeleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ahşap Ofis Bölme

Ahşap Ofis Bölme

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri, hem çalışanların hem de yöneticilerin motivasyonunu sağlamak ...

Ara Bölme

Ara Bölme

Modern ofislerde kullanılan ara bölme sistemleri, genellikle yarım ara bölme veya yatay ara ...

Duvar Bölmesi

Duvar Bölmesi

Duvar bölme fiyatları hakkında genel bilgi almak istiyorsanız, bize hızlı iletişim ...

Dolu Ahşap Bölme Sistemleri

Dolu Ahşap Bölme Sistemleri

Dolu Ahşap Ofis Cam Bölme sistemi, tamamen kapalı alanlar yaratmak için kullanılır. Bu ...

Kısa Duvar Bölmeleri

Kısa Duvar Bölmeleri

Kısa separatör duvar üniteleri, modüler yapıya sahip olup ihtiyaca bağlı olarak birçok ...

Tam Camlı Ofis Bölme

Tam Camlı Ofis Bölme

Trakya Cam Dekorasyon: Ofis Bölme SistemleriModern iş dünyasında, ofis alanlarının verimli ...