Alüminyum Vitrin Cephe Sistemleri

Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Alüminyum Vitrin Cephe Sistemleri

Alüminyum vitrin cam sistemlerimiz ile estetik, sağlamlık ve güvenliği ön planda tutarak sizler için en iyi vitrin cam cephe sistemini tasarlıyoruz. Estetik ve teknik beğenilerimizin bir arada karşılandığı, yüksek açıklıklara uygun, ısı yalıtımsız ve ısı yalıtımlı alüminyum doğrama ve vitrin sistemleridir. Alüminyum vitrin sistemleri konusunda firmamız ile irtibata geçin, sizin için en uygun sistemi birlikte tasarlayalım.

Vitrin camlarını istenilen ölçü, ebat ve kalınlıkta değiştiriyoruz. Gelişmekte olan sanayi faaliyetleri neticesinde yapılan inşaat öncesi ve sonrası dönemlerde rastladığımız, doğrama denince ilk akla gelen alüminyum, hayatımızın teknik ve mimari alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Etrafımıza baktığımızda her köşe bucakta farkına her zaman varmasak da görmekte olduğumuz yapıların birçoğu bu elementin dönüştürülmüş halinden oluşmaktadır. Örnek verecek olursak, can güvenliğini sağlamak adına yaptırdığımız korkulukların büyük kısmı alüminyum doğrama malzemelerden oluşmaktadır.

Gerek çevre dostu oluşu gerek işlevselliği yönünden tüketiciyi üzmeyen bu sanayi ürünü, hayatımızda birçok alanda sorunsuz bir kullanıma vesile olduğundan bizlerin de vazgeçilmezi konumuna gelmiştir. Günümüz şartlarında mevsimsel hava değişimlerinden ikamet ettiğiniz yerde alüminyum vitrin cam cephe sistemleri kaplaması olsun kapı pencereler olsun korunmak için başka alternatifleriniz olsa da en doğru seçimin alüminyum doğrama olduğu aşikârdır. Yenilenebilir bir yapıda olması nedeniyle çevre kirliliğinin de önüne geçen bu ürünün yakınlarımızda anbean olması yararımızadır. Isı yalıtımı yönüyle de bizleri zora sokmayan şekillendirilmesi ve uyum sağlaması da uzman kişiler açısından oldukça zahmetsizdir. Bakırla kıyaslandığında fazla bulunabilmesi, işlenip üretimde kullanılması ve fiyatının oldukça uygun olması nedenleriyle oldukça istikrarlı bir tablo çizdiğini göreceksiniz. Zira işin detayına baktığımızda da teknolojik faaliyetler sonucu evrime uğrayan, çağdaş yapılanmayı esirgemeden icra eden güven odaklı bir elementin getirisidir.

Dışarıdan bakıldığında camlar bir çerçeve içerisinde gibi görünür. Silikon cephedekinin farkı, bu camlar üzerine gelen alüminyum profillerin kapak gibi görünmesidir. Cephede kanat açılmak istendiğinde özel dizayn profillerle dışardan algılanamayacak şekilde gizli kanat uygulaması gerçekleştirilir. Düz, yuvarlak ve badem şeklindeki kapak seçenekleriyle binanıza ayrı bir renk getirir. Taşıyıcı sistemin kondens kanalları sayesinde oluşacak yoğuşma ve yağmur sularını sistem dışına atmaktadır. Taşıyıcı sistemi 2 mm ve 1.7 mm et kalınlığı olan mulyon ve transom profillerine sahip sistemimiz 35 mm’den 195 mm’ye kadar geniş ürün çeşitliliğiyle üretilmektedir. Optimum statik değerler sağlanabilmektedir. Tüm bağlantı profilleri ve diğer tüm profiller ortak kullanılmakta olup uygulayıcı için büyük bir stok avantajı sağlamaktadır.