Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Cam Balkon Sistemleri

Tekirdağ ve Çorlu'da Enflasyonla Topyekün Mücadele Cam Balkon sistemleri, balkonlarını kış aylarında kullanmak isteyen insanların tercih ettiği sistemlerdir. Bu sistem ile birlikte balkonunuz kış aylarında bile otururken keyfiniz kaçırmayacak çok rahat bir şekilde kullanabilmeniz için camlarla kapatılmaktadır. Geçmiş zamanlarda çok az insanın tercih ettiği Cam Balkon sistemlerini artık birçok yerde görebilmeniz mümkün hale gelmiş bulunmaktadır.

Olaya başka bir açıdan daha bakmak gerekirse, bazı müşterilerimiz evlerindeki alan yetersizliği nedeniyle daha az kullandıkları balkonlarını depo yani kiler haline getirmek istemekte. Dışarıdan bakıldığında pek de hoş görüntülere neden olmayan bu durum, katlanır Cam Balkon sistemleri ile daha estetik hale getirilebilir.

Cam Balkon Renk Çeşitleri Bulunuyor Mu?

Koyu renk katlanır cam ile çok daha güzel bir görüntü elde edilebilmektedir. Kullandığımız cam çeşitleri: füme, bronz, transparan, mavi ve yeşil cam olmak üzere 5 farklı camı Cam Balkon uygulamalarında sizlerin tercihi üzerine kullanmaktayız. Tüm cam çeşitlerimiz 1. kalite olmaktadır. Evinize yeni bir işlev kazandırmak istiyorsunuz. Balkonda daha fazla kaliteli vakit geçirmek istiyorsunuz. Veyahut kullanmadığınız eşyaları koymak ama görüş alanınızı kaybetmemek istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Katlanır cam sistemleri imdadınıza tam da bu anda yetişiyor.

Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile taksit, kredi kartı ile tek çekim ve nakit ödeme yer almaktadır. Teslimat süresi en fazla 15 gündür.