Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Cam Bölme Nasıl Olmalı

Ofis bölmeleri arasında en çok duyduğunuz modellerden birisi cam bölmelerdir. Ne zaman ofisinizi bölmeye çalışsanız, sizlere önce cam bölmeler tavsiye edilir. Bu kadar bahsedilen cam bölme nasıl yapılır sorusunun cevabını mutlaka merak ediyorsunuzdur. Aslında bu konuyu şöyle anlatmakta fayda vardır. Öncelikle cam bölmelerin kullanım amaçlarından başlayabiliriz.

Cam bölmeler, iş yerlerinizde mevcut metrekareyi en iyi şekilde kullanmanız için ofisinizi bölümlere ayırmaya yarayan bölme çeşitlerinden biridir. Peki neden cam bölme seçilir? Camın şeffaflığı sayesinde daha rahat bir ofis havası yaratılır. Şöyle düşünün, 100 metrekare içinde 5 veya 6 tane odaya ihtiyacınız olsa ve bu odaları betonarme ile kaplasanız, nefes alamıyor gibi hissedersiniz. Ancak bu odaları camdan yaparsanız, çok ferah bir ortamda çalışıyormuş gibi olursunuz; metrekare değişmediği halde, gördüğünüz gibi kişiler üzerinde bırakılan etki değişmektedir. Bu yüzden ve buna benzer birçok detaydan dolayı cam bölmeler, çok tutulan ofis bölme sistemleri arasında yer alır. Müşterilerimizin birçoğu bizlerden cam bölme talep etmektedir.

Şimdi dönelim "Cam bölme nasıl yapılır?" sorusuna. Öncelikle cam bölme yapılacak alanda milimetrik ölçüm işlemi yapılır. Bu sayede kesilecek camın net ölçüsü çıkar. Cam bölmeler, darbelere karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Aynı zamanda olası bir kırılmaya karşı, cam içindeki koruyucu bant sayesinde parçalanarak etrafa zarar vermez. Cam bölme için daha önceden belirtilen cam kalınlığında cam kesilerek alüminyum çerçeve ile kaplanır. İsterseniz bu cam bölme içine jaluzi konularak, bölmenin içinin görülüp görülmemesi sağlanabilir. Bu tamamen sizin bu cam bölmeyi nerede kullandığınız ile ilgili bir seçimdir.

Cam bölme, üretim bölümünde hazırlandıktan sonra uygulanacak yere dikkatli bir şekilde götürülür. Daha önceden hazırlanmış olan alana yerleştirilerek son kontrolleri yapılır. Cam bölme yapımı kabaca bu şekildedir. Eğer daha fazla detay veya aklınıza takılan başka bir konu olursa bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz, sizleri merak ettiğiniz tüm konularda aydınlatacaktır. Eğer bir cam bölme yaptırmak istiyorsanız, sizleri ziyaret edip yerinde işin tanımını daha doğru bir şekilde yapabiliriz.