Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Otomatik Cam Kapı

Katlanır Cam Kapı Günümüz Hava Koşullarına Uygun Mu ?

Günümüzde oldukça trend olmuş Sürgülü Cam Kapılar, modern ve şık görünüşleri ile birlikte tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Aynı zaman da Sürgülü Kapılar oldukça kullanışlıdır. Firmamız, siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz modern çeşitli seçeneklerimiz ile kısa bir süre içerisinde dikkat çekmeyi başarmıştır. İstediğiniz mekanda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Sürgülü Cam Kapı, kolay bir şekilde sağa ve sola hareket etmektedir. Hiç bir çaba sarf etmeden kolay bir şekilde bakımını yapabilirsiniz.
 

Darbeye Dayanıklı Cam Kapı

Yaşam alanlarınızı balkonlara, teraslara veya kış bahçelerine bağlamanın en zarif yolu olan Katlanır Kapı Sistemleri, geniş mekânlar yaratarak doğayı kapınızın önüne kadar getiriyor.

Pratik kullanımı ve iç mekânlarınızı ferahlatarak konforunuzu artıran bu sistem, kusursuz bir ses ve ısı yalıtımında yaşamınıza katıyor.

Hızlı, dayanıklı, dış koşullardan yağmur vb. etkilenmeyen ve ekonomik kapılardır. Kaliteli işçilik düşük fiyat ve işletim masrafları karşılında son derece yüksek verimliliği sunar. Katlanır kapılar aynı zamanda estetik açıdan gerçek bir üstünlüğe sahiptir. Kendi yüksek hızlı kapınızı seçerken, size her tür dış görünüşe uyan alışılmadık seçenekler sunmamıza izin verin. 7m genişliğinde ve 5m yüksekliğinde bir yana katlanır kapı bile 2 m/s'ye varan bir hızla açılır; böylelikle enerji tasarrufunda etkin rol oynar.

Opsiyonel seçenekler söz konusu olduğunda çok yönlü bir seçenek tablosuyla karşılaşıyoruz. Yana katlanır kapınızı çeşitli kanat bölümü, bar düzenlemeleri ve payandalarla, istediğiniz görünüşe adapte etmek için çok sayıda seçenek mevcuttur.

Yana katlanır kapılar alüminyum ve çelikten oluşmaktadır ve bu bileşim en yüksek kalite strandartlarına karşılık gelir. Kapı paneli paslanmaz alüminyumdandır ve binaya çok miktarda gün ışığı girmesini sağlayan tek bir akrilik panelle donatılmıştır. İki panelli yalıtım kaplaması mükemmel ısı ve yalıtım özellikleri sunar.