Bize Ulaşın

Cam balkon, ofis bölme, cam ofis bölme ve tente hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimize danışmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir

Otomatik Panjur ve Kepenk

Trakya Cam Dekorasyon: İşletmeleriniz için Güvenlik ve Estetik Çözümler 

Günümüzün iş dünyasında, mağaza ve işletmelerinizin güvenliği büyük bir önem taşımaktadır. Kötü niyetli düşünce ve tehditlere karşı alınacak önlemler, güvenli bir iş ortamı sağlamak adına birinci önceliğiniz olmalıdır. Trakya Cam Dekorasyon olarak, işyerlerinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra, konut ve iş yerlerinizde estetik ve şıklığı ön planda tutarak, girişten başlayan detaylarla kaliteye verdiğiniz önemi vurguluyoruz.

Güvenilir Kepenk Sistemleri

Trakya Cam Dekorasyon olarak, otomatik kepenk sistemlerimizle güvenliği, ısı tasarrufunu ve yalıtım sızdırmazlığını garanti ediyoruz. Motorlu panjurlarımızda opsiyonel olarak sunulan askı kilit (motora bağlı gizli kilit sistemi) sayesinde, normalde güvenli ve açılmaz olan panjurlarınıza ekstra güvenlik sağlamaktayız.

  • Garantili Tüp Motorlar: Motorlu panjurlarımızda kullandığımız tüp motorlar 5 yıl garanti kapsamındadır. Bu motorlar 220V/50 Hz monofazedir ve sessiz çalışma özelliği ile en ideal çözümdür.
  • Vario Touch Kontrol Ünitesi: Panjurlarınızın tek tek veya gruplar halinde kontrol edilmesini sağlayarak kullanım kolaylığı sunar.
  • Otomatik Termik Kontrol: Motorlu panjurlarımızda kullanılan tüp motorlar, aşırı ısınmaya karşı otomatik termik kontrolü ile donatılmıştır. Bu motorlar uzun ömürlüdür ve hayat boyu yağlama gerektirmez.

Garaj Kapıları

Garaj kapıları, araçlarınızın konulduğu binanın veya evin bir bölümünden ayrılmış yerlerdir. Kapıların yüksekliği ve özellikleri, fiyatlarını belirleyen en önemli etkenlerdir. Uzaktan kumandalı garaj kapıları da fiyatlandırmada farklılık yaratabilir. En çok tercih edilen garaj kapısı çeşidi sarmal kapılardır. Sarmal garaj kapıları, garaj kapısının boyutuna göre değişkenlik gösterir ve istenilen boyutta üretilebilir. Yetkili firmalarca uygun sarmal kapılar takılmaktadır.

Estetik ve Kalite

Estetik açıdan bakıldığında, konut ve iş yerlerinizde girişten başlayan detaylar, kaliteye ve şıklığa verdiğiniz önemin ve özel zevklerinizin ipuçlarını sunmaktadır. Trakya Cam Dekorasyon olarak, iş yerlerinizin güvenliğini sağlarken, estetik görünümden ödün vermeden, kaliteli ve şık çözümler sunuyoruz.

Trakya Cam Dekorasyon ile hem güvenlik hem de estetiği bir arada bulabilirsiniz. İş yerlerinizin ve konutlarınızın güvenliğini ve estetik görünümünü en üst düzeye çıkarmak için bizimle iletişime geçin.